خرداد ۹, ۱۴۰۳


در پی وقوع یک حادثه خونین در مهاباد که منجر به قتل سه عضو از یک خانواده شد، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی دستور فوری برای رسیدگی سریع به موضوع صادر کرده است. این حادثه تلخ که باعث کشته شدن سه نفر از اعضای یک خانواده در روستایی از شهرستان مهاباد شده، به استفاده از سلاح گرم نسبت داده شده است.

دستور رسیدگی فوری و کشف حقیقت

ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی، با اعلام این حادثه تأکید کرده است که با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع، تیم‌های تخصصی جنایی از مرکز استان به محل وقوع جنایت اعزام شده‌اند. هدف از این اقدام، کشف سریع علت و ابعاد واقعی جرم و شناسایی و دستگیری عامل یا عاملین این قتل‌ها است.

برخورد قاطع با عاملین

عتباتی ضمن ابراز تأسف از این واقعه ناگوار، اعلام کرده است که با عاملین این حادثه به شدت برخورد خواهد شد. تأکید بر برخورد قاطع نشان دهنده عزم جدی مقامات قضایی برای مقابله با جرایم خشونت‌آمیز و تأمین امنیت شهروندان است.

تلاش برای بازگرداندن آرامش به جامعه

این اقدام قضایی نه تنها به دنبال کشف حقیقت و مجازات عامل یا عاملین این جنایت است، بلکه هدف آن بازگرداندن آرامش و اعتماد به جامعه و خانواده‌های داغدار است. مسئولان امر با تمام توان در تلاش‌اند تا با رسیدگی سریع و دقیق به این پرونده، نشان دهند که امنیت و عدالت برای آنها از اولویت بالایی برخوردار است.

جدید ترین اخبار استان آذربایجان غربی را در مجله خبری عصر ارومیه بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *