خرداد ۳, ۱۴۰۳


در آستانه چهارشنبه سوری، فرماندهی انتظامی بوکان با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی چشمگیر، موفق به کشف بیش از ۵۴ هزار عدد مواد محترقه غیر مجاز شد. این اقدام در راستای پیشگیری از حوادث احتمالی و تضمین سلامت و امنیت شهروندان، یک مغازه در شهرستان بوکان مورد بازرسی قرار گرفت و مقادیر قابل توجهی مواد محترقه کشف و ضبط شد.

هوشیاری و اقدامات پیشگیرانه

سرهنگ موسی بهاری، فرمانده انتظامی بوکان، با اشاره به اهمیت حفظ امنیت و سلامتی شهروندان، تاکید کرد که مقابله با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه غیر مجاز در دستور کار نیروهای پلیس قرار دارد. این تلاش‌ها با هدف پیشگیری از حوادث ناگوار ناشی از استفاده نادرست از مواد محترقه و حفظ سلامتی شهروندان انجام می‌شود.

پیگیری‌های قضائی و همکاری شهروندان

در پی اخبار و اطلاعات واصله درباره تهیه و توزیع مواد محترقه مضر برای سلامتی، مأموران با بررسی دقیق موضوع و با هماهنگی قضائی، اقدام به بازرسی از یک محل و کشف مقادیر گسترده‌ای از مواد محترقه کرده و یک نفر را به عنوان متهم دستگیر نمودند. فرمانده انتظامی بوکان هشدار داد که با عوامل توزیع و فروش این مواد در سطح شهر و فضای مجازی به شدت برخورد و برای متخلفان پرونده قضائی تشکیل خواهد شد.

تأکید بر برخورد قاطع و قانونی

سرهنگ بهاری توزیع کنندگان مواد محترقه را به شدت هشدار داد و اعلام کرد که مأموران انتظامی با اقدامات قاطع و قانونی از بروز هرگونه ناامنی جلوگیری خواهند کرد. این اقدامات نشان از عزم راسخ پلیس برای حفظ امنیت و سلامت شهروندان دارد.

دعوت به همکاری شهروندان

فرماندهی انتظامی بوکان از شهروندان خواست در صورت اطلاع از فعالیت‌های مرتبط با مواد محترقه غیر مجاز، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. این همکاری میان شهروندان و نیروهای انتظامی، نقش مؤثری در پیشگیری از وقوع حوادث و تضمین امنیت عمومی دارد.

جدید ترین اخبار استان آذربایجان غربی را در مجله خبری عصر ارومیه بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *